Ubytování v termálech Veľký Meder na Slovensku
 • Ubytování Veľký Meder

 • Na jihu Západního Slovenska, 10 km od hraničního přechodu do Maďarské republiky se nachází město Veľký Meder. Ubytování si zde hledají především návštěvníci termálního koupaliště, díky kterému se město dostalo do povědomí.
  Zde vyvěrající geotermální voda má příznivé účinky na léčení kloubních onemocnění, páteře a svalová únava a celkově přispívá k regeneraci organismu.

  Návštěvníci si mohou najít levné ubytování v okolí koupaliště, ale i po celém Veľkém Mederi. I když přímo v areálu koupaliště nejsou k dispozici ubytovací kapacity v jeho blízkosti naleznete spoustu penzionů, privátů, ale i hotelů. Celý areál je situován v lese a poskytuje možnost na procházky na udržovaných lesních cestičkách.
 
 • Koupaliště Veľký Meder

 • Termální koupaliště ve Veľkém Mederu, ležícím u slovensko-maďarské hranice přibližně 80 kilometrů od Bratislavy, je po celý rok atraktivním cílem pro milovníky relaxace v termálních lázních. V bazénech na vás čeká voda o teplotě 27-38 °C. Komplex nabízí návštěvníkům také masáže, perličkovou koupel, sedací bazén, solárium, fitness, restauraci a bar. V sezóně jsou návštěvníkům k dispozici také venkovní stánky s občerstvením.

  Termální koupaliště
  ve Veľkém Mederu je v provozu po celý rok od 9 do 21 hod. K dispozi jsou dva vnitřní bazény.
  Pokud si chcete svůj pobyt ve Veľkém Mederu pojistit a nechcete shánět ubytování na poslední chvíli, doporučuju si své ubytování v některém z rekreačních objektů zarezervovat.
  Pokud hodláte strávit svoji dovolenou se svým čtyřnohým miláčkem, je vám k dispozici i nekolik ubytovacích zařízení, které umožňují svým hostům pobyt se psem.

 • Co všechno je možné na Slovensku zažít?

 • Historické památky Slovensko není jen příroda. Naleznete v něm zachovalé a renovované hrady, zámky ve kterých se ocitnete přímo v dávné historii. Objevíte v něm neopakovatelné a světoznámé kouzlo slovenského folklóru, ochutnáte  tradiční slovenské speciality, poznáte dobrosrdečné a pohostinné lidi a vpadnete do víru zábavy a nočního života moderních měst. 

  Příroda a turistika
  Slovensko leží ve střední Evropě a navzdory nevelké rozloze koncentruje na své ploše obrovské množství přírodních krás. Na relativně malém Slovensku se nachází více než  1000 chráněních území s množstvím vzácných rostlin a živočichů. A co je výhodou, do každé části Slovenska je to prakticky jen na skok.

  Lázně a aquaparky
  -  Slovensko je svým lázeňstvím proslulé nejen v okolních zemích, ale i ve světě. Navštěvují ho lidé, kterým léčivé minerální prameny pomáhají při léčení rúznych druhú nemocí. Vyhledávají ho však i ti, kteří chtějí spojit ozdravný pobyt s odpočinkem, relaxací a poznáváním přírodních krás či bohaté historie této země.Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.